? Producent galanterii skórzanej Canaletto
Canaletto to galanteria skórzana najwyższej klasy produkowana wyłącznie w Polsce. Nasza galanteria to portfele skórzane wykonywane z najwyższą dbałością o detale. Zachęcamy do poznania galanterii skórzanej Canaletto w dwóch kolekcjach.
 
Producent galanterii skórzanej Canaletto

Galanteria skórzana Canaletto to wyroby najwyższej klasy produkowane wyłącznie w Polsce. Wykonywane są one jedynie z najlepszych wysokogatunkowych naturalnych polskich oraz włoskich skór, jest to gwarancją ich elegancji, wysokiej jakości oraz trwałości. Ponadto produkty Canaletto tworzone są ze starannością, dokładnością i dbałością o detal gwarantowanymi przez producenta. Charakteryzują się perfekcyjnym szyciem oraz doskonałym wykończeniem.

Marka galanterii skórzanej Canaletto dzieli się na dwie kolekcje:

Kolekcję Capriccio gdzie znajdziecie państwo najpiękniejsze klasyczne wzory galanterii skórzanej w najmodniejszych kolorach zgodnych z aktualnymi trendami mody.

oraz kolekcję Venezia  w której możecie państwo zobaczyć ręcznie robione arcydzieła sztuki kaletniczej, są one pakowane w pudełka wykończone naturalnym portugalskim korkiem.

W naszych kolekcjach znajdziecie państwo również portfele zdobione kryształkami firmy Swarovski  której jesteśmy partnerem brandingowym. Każdy z tych portfeli posiada certyfikat autentyczności CRYSTALLIZED™.

Produkty marki Canaletto są dostępne w sieciach najlepszych sklepów i galerii w całej Polsce.